תחזית ל 2016       

מזל טלה 21.3-20.4

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

עבודה:

במהלך השנה כולה עבודה היא עניין חשוב ומאתגר עבורכם. עד ספטמבר 2016 יופיטר, כוכב השפע וההצלחה יבקר בבית העבודה שלכם ויעזור לכם להגיע הכי גבוה שאפשר בכל הנוגע לתעסוקה, בתנאי שתנצלו את הזדמנויות ותהיו ערים למה שקורה סביב.  אם אתם מחפשים עבודה, כי אינכם מועסקים, או כי אתם רוצים להתפתח במקום יותר מעניין שתרגישו מחוברים אליו רגשית, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים. גם התנאים במקום העבודה הנוכחי עשויים להשתפר.

אהבה וזוגיות:

צפויה עדיין שנה חשובה, משמעותית וגורלית לאהבה וזוגיות לטוב ולרע. זו שנה סוערת למדי בחיי האהבה ובמערכות יחסים בכלל בגלל ליקוי מאורות בבית הזוגיות שלכם. קונפליקטים שנהגתם לטאטא מתחת לשטיח יעלו על פני השטח ותיאלצו להתמודד באומץ עם בני זוגכם. זוגיות טובה ואמיתית תשרוד, ואילו זוגיות בעייתית – תעבור משברים שעלולים להשפיע על המשך הקשר.

אבל יש גם אור בקצה המנהרהJ המרמז על מגמה מנוגדת. לצד התקופה הסוערת, מספטמבר 2016, צפויה תקופה רומנטית, ברת מזל ומרגשת. היכרויות עם אנשים מעניינים ואולי גם מעבר לים, יספקו לכם חוויות רומנטיות. הסיכויים שלכם להכיר את נסיך/נסיכת החלומות גוברים, והסיכויים שלכם למצוא זוגיות משמעותית משתפרים בגדול. אל תשבו בחיבוק ידיים כדי שלא תפספסו. גם מיסוד של זוגיות קיימת אפשרית יותר מתמיד.

לפנויים, ימים נוספים עם סיכויים טובים למצוא אהבה, קופידון ישלח את חיציו ויעזור לכם בענייני הלב והזוגיות באביב בין התאריכים  6.4.16-31.4.16 . הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו אז במיטבם.

לימודים:

ב - 2016 הלימודים יהיו מאתגרים וחשובים ויסיעו בידכם להתברג למשרה טובה יותר בעתיד. זו בהחלט שנה חשובה ומאתגרת לסטודנטים ולמי שלומד בקורסים שונים להעשרה והתמקצעות.  זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים. אתם יכולים להצליח בלימודים רק עם התייחסות רצינית והשקעה. קחו אחריות על המחויבויות שלכם. התוצאות הטובות לא יאחרו לבוא והציונים ישביעו את רצונכם. אבל אם לא תשקיעו, חבל על שכר הלימוד.

נסיעות לחו"ל:

בשנת 2016 צפויות נסיעות לארצות רחוקות ומעניינות. גם יעדים קרובים יפתחו אתכם לחויות מרגשות. החוויות שתחוו בנסיעה לחו"ל תהיינה משמעותיות ומעצימות. טיפ! רצוי שהנסיעה תהיה מתוכננת או במסגרת של טיול מאורגן או לצורך מוגדר.

מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

בדרך כלל אתם אוהבים את המראה הספורטיבי. הגיע הזמן לשנות! הכי כדאי לכם לשדרג את הלוק ולהשקיע בטיפוח היופי ב – 6.4.16-31.4.16 טיפולים קוסמטיים, תסרוקת חדשה, מלתחה קצת שונה ובכלל, עשו כל מה שיגרום לכם להראות הכי טוב.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.3-1.4

צפויה לכם שנה חשובה ומשמעותית במהלכה צפויים אירועים עוצמתיים ומכוננים. שני ליקויי מאורות ב - 28.9.15 וב – 23.3.2016 מתכתבים עם תקופה משמעותית ומאתגרת בשבילכם מתאריך הליקוי למשך כחצי שנה. נצלו את האינטואיציה, ההשראה והיצירתיות שיהיו אף הן ברקע, כדי לעבור את התקופה כי טוב שאפשר. עם זאת, מעברו של יופיטר כוכב השפע והמזל למאזניים בספטמבר 2016, יביא איתו אופטימיות והצלחה. יופיטר יהיה בשבילכם בספטמבר ואוקטובר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי 1.4-3.4

השנה נפתחת עם גישה יותר בוגרת ומציאותית בשל מעבר חשוב של סטורן למזל קשת. אתם מרגישים הרבה יותר בשלים להתמסד, לקבל אחריות, ולהיות יותר מאורגנים ומסודרים. למעשה, זו הגישה המנצחת בעבור רובכם. כדאי לכם לערוך חשבון נפש ביחס למקומכם בחיים עד כה ולהסיק מסקנות היכן שנדרש. השנה תסתיים בשבילכם עם אופטימיות והצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בנובמבר ודצמבר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי 4.4-15.4

שנת 2015 הייתה שנה מרובת אירועים ומאתגרת בשביל רובכם. נראה שצברתם ניסיון חיים והביטחון העצמי שלכם עלה, והשנה תהיו יותר בשלים לערוך שינויים בחיים.

2016 אינה שנה קלה, אבל מאד משמעותית בשביל כולכם. לרובכם זו עדיין שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. בד"כ אינכם פוחדים מהפתעות ומשינויים שמאיימים על השגרה הידועה והמוכרת גם כשהיא לא ממש נוחה ונעימה. אתם רואים בזאת אתגר וטוב שכך. גם עתה כדאי לכם להתגבר על הפחד ולהיפתח לחויות חדשות ואולי אפילו מפתיעות. זו הזדמנות להכיר אנשים ומצבים שאף פעם לא העזת לחלום עליהם. מילות המפתח – גמישות, פתיחות לשינויים והעזה. זה לא אומר שאתם צריכים להפסיק להיות אחראים ומשקיענים, כי עדיין צפויות התמודדויות שידרשו מכם להוכיח רצינות ואחריות. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או לפירוק קשר בעייתי), או בלימודים, בקריירה או בחיי הבית והמשפחה. בכל מקרה חשוב מאד שתיקחו אחריות על כל מה שקורה, ותארגנו לכם את החיים קצת אחרת. אתם חסרי מנוחה ומייחלים לצאת מהשגרה. למי שעדיין לא העיז לשנות, זה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה.

טיפ! החודש שלכם להצלחה – דצמבר 2016. מעברו של יופיטר כוכב השפע והמזל באזור שלכם יעזור לכם  לערוך את השינויים הנדרשים ולשדרג את החיים אם תיקחו יוזמה ותקדמו את עצמכם. גם נסיעה לחו"ל תהיה אפשרית וכדאית.

ילידי 20.4 – 16.4

2016 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם.

עם זאת, כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לשינויים שיקרו כבר בשנים הקרובות. 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz