תחזית ל 2016

מזל שור

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

זוגיות ואהבה:

 ב - 2015 עברתם אתגרים לא פשוטים במערכות יחסים, לרבות במערכות יחסים רומנטיות וזוגיות. החלטות שקיבלתם בתחום היו משמעותיות לעתיד. 2016 תהיה יותר נוחה. זו שנה של הסתגלות לשינויים שעברתם. עד ספטמבר 2016 בעזרת יופיטר, הגישה לאהבה הופכת יותר פתוחה וזורמת. לפנויים, אהבות חדשות והרפתקאות רומנטיות (למרות שזה אינו הסגנון שלכם בד"כ) יתבלו את חייכם ויגרמו לשמחה.

ובנוסף, צפויה עזרתם של ונוס והשמש בדמותו של קופידון בין התאריכים  1.5.16-25.5.16

וגם במהלך אוקטובר ועד 21.11.16. הם משתתפים במשימה לשדרג את חיי האהבה שלכם ולגרום לכם לפרפרים בלב.

עבודה:

במהלך השנה כולה עבודה היא עניין חשוב ומאתגר עבורכם. עם זאת, מספטמבר 2016 יופיטר, כוכב השפע וההצלחה יבקר בבית העבודה שלכם ויעזור לכם עוד יותר להגיע גבוה בכל הנוגע לתעסוקה, בתנאי שתגלו יוזמה וערנות ותנצלו כל הזדמנויות.  אם אתם מחפשים עבודה, כי אינכם מועסקים, או כי אתם רוצים להתפתח במקום יותר מעניין שתרגישו מחוברים אליו רגשית, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים. גם התנאים במקום העבודה הנוכחי עשויים להשתפר.

כספים:

הנושא הכלכלי רגיש גם השנה וצפויה האטה בתחום הפיננסי. יתכן שלקחתם על עצמכם התחייבויות והלוואות לצורך רכישה משמעותית ואתם מרגישים שהכסף שעומד לרשותכם, בקושי מספיק לצרכים הכי בסיסיים, שלא לדבר על בזבוזים ופינוקים. יתכן גם שסתם קשה לכם להתנהל עם מסגרת האשראי שעומדת לרשותכם ותתקשו לקבל אשראי מהבנקים או מקרוביכם שעזרו בעבר. כך או כך,  אין ברירה – אתם צריכים להיות מודעים יותר למצב הכלכלי שלכם. ובנוסף, נדרשת חשיבה לטווח הרחוק בנוגע לעתיד הכלכלי.  כדאי שתתייעצו עם יועצים פיננסיים.

חשוב שלא תתפתו להצעות לעשות כסף קל ומהיר, כי ההפסדים יהיו בלתי נמנעים. נסו לנקוט בגישה יותר זהירה. עם זאת, עד אוגוסט 2016 תתכן זכייה. ואפילו ייתכן שאראלה תתקשר  בדיוק למספר שלכםJ

תחביבים: 

עד ספטמבר 2016 תהיו הרבה יותר יצירתיים ופתוחים ללמוד נושאים חדשים ומרתקים. יהיה לכם עניין לבלות את שעות הפנאי המועטות שלכם בתחביב שתמיד רציתם. העיסוק בתחביב החדש ימלא לכם את המצברים והסיפוק מתהליך היצירה יהיה רב. יש מצב שהתחביב יהיה הרבה יותר משמעותי מסתם עיסוק לשעות הפנאי, אבל זה בתנאי שתיקחו אותו ממש ברצינות. יתכן אפילו שהתחביב יהפוך למקצוע בעתיד.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

אתם אוהבים להשקיע בעצמכם ונהנים מטיפולים קוסמטיים וממסאז'ים מענגים על בסיס די קבוע, אבל אתם שונאים שינויים. הכי כדאי שתנסו מראה חדש ותשקיעו בעצמכם –

ב -  1.5.16-25.5.16 תסרוקת חדשה ומלתחה קצת שונה יעשו את העבודה ואתם תראו מקסים. המהפך החיצוני ישפיע גם על התנהגותכם. בסוף התהליך תרגישו מעולה.

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה - 27.4 – 21.4  

הקשיים שהתמודדתם איתם במהלך השנה החולפת מאחוריכם, האופטימיות חזרה וגם הזדמנויות לקידום והצלחה בפתח. ב - 2016 אתם יותר בשלים ויודעים טוב יותר מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים. התובנות, הניסיון והאינטואיציה שהתחדדה יאפשרו לכם להתמודד עם החיים באופן יותר בוגר.

ילידי 28.4-2.5

שנת 2016 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. עם זאת, האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד לרקוד או לנגן.

ילידי  3.5-15.5

שנת 2016 מביאה בכנפיה אנרגיה שמאפשרת לכם להתחדש ולהשתנות תוך מודעות למגבלות שלכם. אמנם אינכם אוהבי שינויים בד"כ, אך השנה תינתן לכם הזדמנות לערוך שינויים וליהנות מהתוצאה. החיים יספקו לכם תובנות שבד"כ אתם נוטים להתעלם מהם. תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים ואתם צומחים ומבינים את המתרחש בדרך אחרת, נכונה יותר ומועילה. יש לכם עתה יכולת להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. אתם מאפשרים ליצירתיות לתפוס מקום, והגישה שלכם כלפי הסביבה הופכת יותר טיפולית ועם יותר חמלה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה שם בשבילכם עד  אמצע אוגוסט 2016 רק אל תגזימו ואל תפתחו ציפיות יתר. בסך הכול, יהיו לכם אופטימיות ואנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם. תתכן נסיעה לחו"ל, קידום בעבודה או זוגיות חדשה. חשוב שלא תיקחו על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים לשאת ושתהיו מודעים ליכולות שלכם.

עם זאת,שימו לב, ילידי 3.5-7.5 נדרשים במהלך 2016 לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלהם וזה מתסכל. החיים מציבים בפניהם אתגרים שדורשים השקעה והצטמצמות.

ילידי 16.5-21.5

במהלך 2015 חשתם לא פעם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. נדרשתם לעמוד בדרישות שלא תמיד עלו בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה היה מתסכל. שנת  2016 מביאה בכנפיה אופטימיות והקלה.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל, יהיה בשבילכם באוגוסט ובשבוע הראשון של ספטמבר 2016 . נצלו תקופה קצרצרה זו לקדם את מצבכם. נסיעות לחו"ל, הרחבת המשפחה, זוגיות, זכיות בהגרלות וכל מה שתרצו לקדם, רק בזהירות. נצלו את ההשפעה ברת המזל  כדי ללכת הלאה למקום טוב יותר באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

 

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz