תחזית לשנת 2016

מזל סרטן 22.7-22.6

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

עבודה:

2016 צפויה להיות שנה מאתגרת ולא קלה, אבל בהחלט חשובה בכל הנוגע לעבודה ולניהול ענייני היומיום שלכם. הרבה פעילות צפויה בתחום כשלא תמיד תהיה לכם שליטה על עוצמתה. אתם מצידכם צריכים להשקיע בעבודה ואף ליזום לעיתים, כדי לנתב את ההתרחשויות לטובתכם. גם יתכנו קונפליקטים עם עמיתים לעבודה וגם עם מעסיקים.נראה שתידרשו להוכיח יותר מפעם אחת שאתם רציניים, אחראים, חרוצים ומסורים. המחויבויות הכרוכות בעבודתכם יהיו תובעניות ולא קלות. גם קצב ההתקדמות שלכם לא תמיד יעמוד בציפיות. עם זאת, זו שנה חשובה ומשמעותית ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות. הבשורה הטובה – זה ישתלם!

טיפ! חשוב שתקפידו על התנהלות מתוכננת ומודעת כדי שלא תיפגע בריאותכם.

משפחה ומגורים:

2016 הינה שנה מאוד משמעותית גם לענייני משפחה ומגורים. החלטות משמעותיות בתחומים אלה יהיו גורליות וחשובות לעתיד. תיתכן הרחבת המשפחה שתשפיע גם על מקום המגורים וגם על אופיים. שימו לב לתקלות וקונפליקטים שראוי למנוע או למתן עם התהוותם.

עם זאת, מספטמבר 2016 צפויה תקופה ברת מזל בכל הקשור לבית ולמשפחה. תהיה לכם המון תמיכה מהבית  והמשפחה תבוא לקראתכם כמעט בכל דבר ועניין. יש מצב לשמחות במשפחה, להרחבת המשפחה וגם לשיפור הקשרים בתוך המשפחה. כדאי גם להקדיש יותר זמן איכות לילדים, להורים ולקרובי משפחה אחרים. ובנוסף, תוכלו  לשדרג את מקום המגורים שלכם ביתר קלות, בין אם אתם גרים בשכירות או שיש לכם בית משלכם. זה גם זמן מצוין לרכוש או לעבור דירה.

אהבה 

השנה נפתחת עם משבים רומנטיים מכיוונה של השמש בבית הזוגיות שלכם, שימשכו עד

20.1.16 . במהלך השנה יהיו ימים נוספים בהם חיי האהבה יתפסו מקום מרכזי. רשמו לפניכם  בין התאריכים  18.6.16-13.7.16 ונוס מבקרת במזל שלכם ואם אתם פנויים, קופידון ישלח את חיציו ישר ללבכם. נראה שחיי האהבה יהיו פעילים אז ומספקים במיוחד. הזמן יתאים גם לבילויים, חופשות ומסיבות. השנה אף נסגרת עם משבים רומנטיים החל

מ – 14.11.16

לימודים:

עד אוגוסט 2016 כדאי לכם להיכנס למסגרת לימודית. בין אם אתם תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, או שאתם לוקחים קורס העשרה, לומדים לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, אתם תצליחו להתמודד עד סיום שנת הלימודים עם תכנים מסובכים בהצלחה יתרה.

הגה:                

עד אוגוסט 2016 יהיה לכם מזל בכל מה שקשור לכביש. אם אתם לומדים נהיגה תצליחו לזכות ברישיון המיוחל. אם אתם נהגים ותיקים, נראה שתצליחו לקבל רכב ממקום העבודה, לקנות מכונית או לשדרג את הרכב הקיים.  אתם תהיו יותר ניידים, רק – הקפידו לנהוג בזהירות.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח בין התאריכים

18.6.16-13.7.16 . קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדי קיץ מדליקים או בגד ים סקסי. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא, שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה 22.6-30.6

התגברתם על קשיים לא פשוטים והצלחתם להחזיר לעצמכם את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. דווקא החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. ב 2016 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים.

יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בספטמבר ואוקטובר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה 1.7-6.7

התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. דווקא החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. ב 2016 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים.

האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד לרקוד או לנגן.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם מאמצע אוקטובר עד סוף נובמבר 2016. נצלו את התקופה הקצרה להתקדם ולהצליח. הכוכבים יחייכו אליכם ודלתות יפתחו בפניכם. יש מצב לנסיעה לחו"ל, קידום בעבודה, הרחבת המשפחה לימודים...בחנו את מה שאתם רוצים לקדם בזהירות ונצלו את חלון ההזדמנויות לטובתכם.

ילידי ה -  7.7-18.7

שנת 2015 הייתה שנה מרובת אירועים ומאתגרת לרבים מכם. נראה שצברתם ניסיון חיים והשנה תהיו יותר בשלים לערוך שינויים בחיים.

2016 אינה שנה קלה, אבל מאד משמעותית בשבילכם. לרובכם זוהי שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. אין ספק שזו תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שאינם מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחייכם תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, כמו, התחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, בין אם זה במקום העבודה, בתחום העיסוק או במערכת יחסים מתסכלת, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. כדאי לכם להתגבר על הפחד ולהיפתח לחויות חדשות ואולי אפילו מפתיעות. הפחד לשנות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים,  ובסופו של דבר -  לתסכול אשר יביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. ניתנת לכם השנה הזדמנות  להכיר אנשים ומצבים שאף פעם לא העזת לחלום עליהם. מילות המפתח – גמישות, פתיחות לשינויים והעזה.

בכל מקרה חשוב מאד שתיקחו אחריות על כל מה שקורה, ותארגנו לכם את החיים קצת אחרת. תגלו גם במהלך השנה שאתם חסרי מנוחה ומייחלים לצאת מהשגרה. למי שעדיין לא העז לשנות, זה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה. ייתכן גם שתאלצו להתמודד עם לא מעט קשיים והגבלות בשל מאבקי כוח עם אנשים בסביבתכם הקרובה.

עם זאת, יופיטר כוכב השפע והמזל יעזור לכם להתמודד ולהצליח עד יולי 2016 ובנובמבר ודצמבר. נסיעות לחו"ל, הרחבת המשפחה, זוגיות, זכיות בהגרלות וכל מה שתרצו לקדם, רק בזהירות. נצלו את ההשפעה ברת המזל  כדי ללכת הלאה למקום טוב יותר באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

גישה רצינית, השקעה והתמקדות לצד אופטימיות והעזה יעזרו לכם לעבור את השינוי בהצלחה. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה.

ילידי ה -  19.7-22.7

2016 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית, סוערת ומשמעותית עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם באוגוסט ובשבוע הראשון של ספטמבר 2016. נצלו את התקופה הקצרה להתקדם ולהצליח. הכוכבים יחייכו אליכם ודלתות יפתחו בפניכם. יש מצב לנסיעה לחו"ל, קידום בעבודה, הרחבת המשפחה לימודים...בחנו את מה שאתם רוצים לקדם בזהירות ונצלו את חלון ההזדמנויות לטובתכם.

 

 

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz