תחזית לשנת 2016

מזל תאומים  21.6 - 22.5

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

משפחה ומגורים:  

עד תחילת ספטמבר 2016 צפויה תקופה ברת מזל בכל הקשור לבית ולמשפחה. תהיה לכם המון תמיכה מהבית  והמשפחה תבוא לקראתכם כמעט בכל דבר ועניין. יש מצב לשמחות במשפחה, להרחבת המשפחה וגם לשיפור הקשרים בתוך המשפחה. למי שזה רלוונטי עבורו, כדאי להקדיש יותר זמן איכות לילדים או להורים ולקרובי משפחה אחרים. יתכן גם שזו תקופה ברת מזל לאחד הצאצאים.

ובנוסף, תוכלו  לשדרג את מקום המגורים ביתר קלות, בין אם אתם גרים בשכירות או שיש לכם בית משלכם. זה גם זמן מצוין בשבילכם לרכוש או לעבור דירה.

אהבה:

מחכה לכם שנה מאתגרת וחשובה. אם אתם בזוגיות, זו תקופת מבחן לקשר ויש מצב לשדרוג ביחסים ואפילו להצעת נישואים דרמטית. לפנויים, זו שנה משמעותית אך היא מחייבת שינוי בגישה לרומנטיקה ולמערכות יחסים. אל תירתעו מהכרויות מתוכננות. השנה יותר מתמיד דווקא הן יעשו את העבודה. דווקא במהלך 2016 אתם יכולים למצוא עצמכם בסיפור אהבה רציני ובוגר ולצפות להפי אנד. רק רצוי שתעצרו ותבדקו אם אתם במקום הנכון.  מספטמבר 2016 בעזרת יופיטר, לצד הכובד והרצינות, הגישה לאהבה הופכת יותר פתוחה וזורמת. ולמי שפנוי, אהבות חדשות והרפתקאות רומנטיות  יתבלו את חייכם ויגרמו לשמחה.

עם זאת, לאורך השנה כולה יכולים להתעורר לחצים ומצבים לא קלים בתחום הזוגיות והאהבה. זו תקופת מבחן במהלכה אתם נדרשים להפגין אחריות ויתכן שהדברים לא יזרמו לכם בקלות. קשרים טובים יתחזקו וקשרים בעיתיים יסתיימו. רצוי שתלמדו את השיעור הנכון מהקשיים שתיתקלו בהם ולא תיכנסו לתסכול שישתק את העשייה שלכם. הבשורה הטובה - מי שיזכה באהבתכם ירוויח קשר רציני. חשבון נפש שתערכו יגרום לכם להסיק מסקנות ביחס למערכות יחסים בחייכם. רצוי שתערכו שינויים בהתאם. בין התאריכים -  26.5.16-18.6.16. צפויה עזרתו של קופידון אשר ישתתף במשימה לשדרג את חיי האהבה שלכם ולגרום לכם לפרפרים בלב.

תחביבים ופנאי: 

מספטמבר 2016 תהיו הרבה יותר יצירתיים ופתוחים ללמוד נושאים חדשים ומרתקים. יהיה לכם עניין לבלות את שעות הפנאי המועטות שלכם בתחביב שתמיד רציתם. העיסוק בתחביב החדש ימלא לכם את המצברים והסיפוק מתהליך היצירה יהיה רב. יש מצב שהתחביב יהיה הרבה יותר משמעותי מסתם עיסוק לשעות הפנאי, אבל זה בתנאי שתיקחו אותו ממש ברצינות.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

הזמן היותר מתאים בשבילכם לשדרג את הלוק ולהשקיע בעצמכם בין התאריכים -  26.5.16-18.6.16. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש ולהעיז. הנציחו את עצמכם בצילומים. זו תהיה מזכרת מקסימה.

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה -  27.5 - 21.5

שנת 2015 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם. אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ולאלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, לקראת סוף 2015 המצב התברר לאשורו, ונאלצתם להתמודד עם מציאות מגבילה. בשבילכם כניסתו של סטורן למזל קשת, התכתבה עם ראיה יותר מפוכחת של המציאות ועם צורך לארגן ולסדר את החיים באופן יותר מעשי ואחראי.

שנת 2016 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה. ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מהשפעתו המבורכת של יופיטר כוכב השפע והמזל בספטמבר ואוקטובר 2016 . נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה יהיה הזמן שלכם.

ילידי ה – 29.5-3.6

שנת 2016 היא שנה מאתגרת ללא ספק. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. נראה, שבו בזמן תאלצו לגלות אחריות ואיפוק. סטורן כוכב הסדר והמשמעת, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר או תסטו מהדרך. אתם גם תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם בעבר. יידרש חשבון נפש רציני בנוגע לדרך שלכם בחיים. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. למרות שחשוב שתעשו סדר בכל דבר שמבולגן בחיים שלכם, נראה שתתקשו להיות ממוקדים ומפוקסים. עם זאת, בגלל תנאי הדרך המעורפלים  חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. יתכן שתדרשו לעבודה יותר תובענית. החיים יזמנו אתגרים ומסגרות חדשות. עבודה קשה היא חלק מהעניין. פנו פסקי זמן למנוחה ונסו ללמוד מהתקופה הזאת על עצמכם. היא מהווה רק חלק ממעגל החיים וזה קורה השנה.

חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים שעלולים לקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות סמים או אלכוהול עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. גם קיצורי דרך בתחומים העסקיים עלולים להיות מוטעים. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

לאורך השנה כולה תאלצו להתמודד עם מציאות מגבילה, מציאות כפי שהיא, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תגיעו לסוף השנה עם צורך לשלם מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. למרות שמצפה לכם תקופה יותר קשה היא תהיה גם מאוד חשובה.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הנפטונית/סטורנית הזו היא, ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

למרות כל האמור, יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם מאמצע אוקטובר וגם במהלך נובמבר 2016 . נצלו תקופה קצרצרה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה -  8.6- 4.6

שנת 2016 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. אופטימיות מתחלפת בפסימיות ולהפך. שימו לב,

זו  שנה של אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת וצורך לערוך שינוי ביחס לדברים שאינם מתאימים יותר. רצוי שתערכו חשבון נפש ותשנו סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה. חשוב שתפעלו באופן אחראי וזהיר, כדי שתוכלו לעמוד בהצלחה באתגרי השנה. עבודה קשה תהיה חלק מהעניין. גישה רשלנית וחסרת אחריות תתכתב עם מצבים שתתקשו לעמוד בהם. אתם נאלצים להתבגר ורצוי שתקבלו זאת בהבנה. עם זאת, יש מקום לאופטימיות וצפויות הזדמנויות להתפתחות והצלחה בעזרתו של יופיטר כוכב השפע והמזל. גם הוא עובד בשבילכם עד יוני 2016 וגם בחודש דצמבר. נצלו את השפעתו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

 

 

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz