תחזית לשנת 2016

מזל אריה 23.7-23.8

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

כספים:

עד אוגוסט 2016 צפויה לכם שנה ברת מזל מבחינה כלכלית. פעולות שתעשו יניבו פירות ומקורות ההכנסה שלכם צפויים לגדול. תוכלו להרוויח כספים רבים יותר בדרך יותר קלה ונעימה. אל תחששו לבקש העלאה במשכורת או לחפש עבודה יותר משתלמת. זו השנה להתרחב מבחינה כלכלית.

עם זאת, גם ההוצאות שלכם יכולות לגדול. היד שלכם תהיה יותר קלה וכרטיסי האשראי יעבדו יותר מתמיד. נסו לצאת ברווח, עם התנהלות כלכלית קצת יותר מחושבת. גם אם יש יתרת פלוס בחשבון הבנק שלכם, זה לא אומר שאתם יכולים לחגוג. חשוב שלא תתפתו להצעות לעשות כסף קל ומהיר, כי ההפסדים יהיו בלתי נמנעים. רצוי לנקוט בגישה יותר זהירה. תוכניות חיסכון זה רעיון טוב וכדאי גם שתתייעצו עם מומחים.  עם זאת, יש מצב שזרעים כלכליים שיזרעו השנה, יוכיחו את עצמם בעתיד.

הגה:                

מספטמבר 2016  יהיה לכם מזל בכל מה שקשור לכביש. אם אתם לומדים נהיגה תצליחו לזכות ברישיון המיוחל. אם אתם נהגים ותיקים, נראה שתצליחו לקבל רכב ממקום העבודה, לקנות מכונית או לשדרג את הרכב הקיים.  יהיה לכם  הרבה יותר קל להתנייד. רק – הקפידו לנהוג בזהירות.

לימודים: 

מספטמבר 2016  צפויה לכם הצלחה בלימודים. למי שלא לומד, כדאי לשקול עדיין כניסה למסגרת לימודים כלשהי, פורמאלית וגם שאינה כזו. לסטודנטים ותלמידים צפויה הצלחה באתגרים הלימודיים. השקעה בלימודים מסוף הקיץ תשפר מאוד את ההישגים שלכם ותגרום להנאה וסיפוק. גם קורסים בתחומים חדשים יוסיפו לחייכם עניין וידע.

תחביבים: 

ב- 2016 תהיו הרבה יותר ביקורתיים ביחס ליצירתיות לביטוי העצמי שלכם, ופחות פתוחים ללמוד נושאים חדשים סתם מתוך סקרנות. עם זאת, בגלל שהגישה שלכם כלפי שעות הפנאי הופכת יותר כבדה ועניינית, יהיה לכם עניין לבלות את זמנכם הפנוי בנושאים רציניים או בתחביב רציני ומעשי. נראה, שהעיסוק בתחביב החדש ימלא לכם את המצברים והסיפוק מתהליך היצירה יהיה רב בעיקר אם תוכלו להצביע על התועלת שבכך. יש מצב שהתחביב יהיה הרבה יותר משמעותי מסתם עיסוק לשעות הפנאי, אבל זה בתנאי שתיקחו אותו ממש ברצינות. יתכן אפילו שהתחביב יהפוך למקצוע בעתיד.

אהבה 

נראה, שהגישה שלכם לאהבה תהפוך יותר רצינית ויותר מעשית וזה יפעל לטובתכם. סטורן מבקר אצלכם בבית האהבות בשנתיים הבאות, ומאתגר אתכם בתחום הרומנטי. שימו לב,

ב - 2016 הזמן מתאים למיסוד קשרים בהתהוות, אך מחייב בדק בית בקשרים קיימים. לפנויים, היכרות מתוכננת תעשה את העבודה מעל המצופה.

שימו לב: ונוס מבקרת במזל שלכם בין התאריכים 14.7.16-6.8.16  ואתם צפויים להיכרויות רבות ואם אתם פנויים, תוכלו למצוא אהבה. לא הכול ילך חלק, אבל יש סיכוי רב שחיי האהבה שלכם יהיו מגוונים ומרגשים.

שדרוג ההופעה החיצונית:

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח בין התאריכים

 14.7.16-6.8.16. קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדים מדליקים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה להעיז.

 

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה 30.7–23.7

התגברתם על קשיים לא פשוטים והצלחתם להחזיר לעצמכם את האופטימיות. ב - 2016 אתם יותר בשלים ויודעים טוב יותר מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים. הפכתם יותר מאורגנים ומסודרים, ונראה שאתם מרגישים נוח במסגרות שבעבר הרגשתם חנוקים שם.

מעברו של יופיטר כוכב השפע והמזל למאזניים בספטמבר 2016, יביא איתו אופטימיות והצלחה גם בשבילכם. יופיטר יעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם בספטמבר ואוקטובר 2016 . נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו

לקדם - זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה –4.8–31.7

הקשיים שהתמודדתם איתם במהלך השנה החולפת מאחוריכם, האופטימיות חזרה וגם הזדמנויות לקידום והצלחה ממש בפתח. ב - 2016 אתם יותר בשלים ויודעים טוב יותר מה הכי מתאים לכם. אתם גם הופכים יותר מאורגנים ומסודרים, ומרגישים נוח במסגרות שבעבר הרגשתם חנוקים שם. גם הגישה שלכם הופכת יותר בוגרת ומציאותית ואתם מרגישים הרבה יותר בשלים להתמסד ולקבל אחריות. ניתנת לכם ההזדמנות לשנות סדרי עדיפות. הזמן מתאים להיכנס למסגרות שמאפשרות חופש פעולה, הן בעבודה והן בחיים האישיים. זו שנה של התבגרות ורצינות מתוך בחירה. תרגישו בעצמכם שאתם מעוניינים להתמקד ולהיצמד לשגרה שעונה על הצרכים שלכם וההצלחה תגיע בהתאם.

השנה תסתיים בשבילכם עם אופטימיות והצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בנובמבר ודצמבר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה –10.8–5.8

השנה נפתחת עם גישה יותר בוגרת ומציאותית בשל מעבר חשוב של סטורן למזל קשת. אתם מרגישים הרבה יותר בשלים להתמסד, לקבל אחריות, ולהיות יותר מאורגנים ומסודרים. למעשה, זו הגישה המנצחת בעבור רובכם. כדאי לכם לערוך חשבון נפש ביחס למקומכם בחיים עד כה ולהסיק מסקנות היכן שנדרש. הזמן מתאים להיכנס למסגרות שמאפשרות חופש פעולה. מסגרות נוחות הן בעבודה והן בחיים האישיים. זו שנה של התבגרות ורצינות מתוך בחירה. תרגישו בעצמכם שאתם מעוניינים להתמקד ולהיצמד לשגרה שעונה על הצרכים שלכם וההצלחה תגיע בהתאם. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא כל כך במיטבו. שימו לב שלא להתפתות לקיצורי דרך ולבריחה מהמציאות.  חשוב שתשימו גבולות, שלא תיגררו ותושפעו מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, ואל תוותרו על השליטה בהחלטות שלכם. השנה תסתיים בשבילכם עם אופטימיות והצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בנובמבר ודצמבר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי 11.8-18.8

במהלך 2015 חשתם לא פעם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. נדרשתם לעמוד בדרישות שלא תמיד עלו בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה היה מתסכל. שנת 2016 מביאה בכנפיה אנרגיה שמאפשרת לכם להתחדש ולהשתנות תוך מודעות למגבלות שלכם. תינתן לכם הזדמנות לערוך שינויים וליהנות מהתוצאה. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם.
תגלו גם במהלך השנה שאסימונים נופלים ואתם צומחים ומבינים את המתרחש בדרך אחרת, נכונה יותר ומועילה. יש לכם עתה יכולת להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות שלכם לתפוס מקום. נראה גם שהגישה שלכם כלפי הסביבה הופכת יותר טיפולית ועם יותר חמלה.

ילידי 19.8-23.8

2016 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם.

עם זאת, כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרי השנים הקרובות. 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz