תחזית לשנת 2016

מזל מאזניים 23.10-23.9

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

סוף סוף - אופטימיות...

העבודה הפנימית שאתם עושים עד ספטמבר 2016 תוכיח את עצמה בעיקר בחצי השני של השנה. ואם לדייק, מ – 10.9.16 אפשר לומר שזו השנה שלכם! גם אם נראה לכם שהחיים לא תמיד כל כך נוחים, כדאי שתדעו שההצלחה בכל התחומים תגיע ואתם רק צריכים להבחין בהזדמנות... יופיטר כוכב שמסמל ההצלחה ושפע יעבור למזל מאזניים בתחילת ספטמבר 2016. עם קצת השקעה מצידכם, תוכלו לעזור לו לעזור לכם. תינתן לכם ההזדמנות לשדרג כל תחום בחיים. רצוי שתפקחו עיניים שלא תפספסו את ההזדמנויות. רק בלי להגזים!

עבודה וקריירה: 

השפעתו המטיבה של יופיטר תתבטא גם בקריירה. למי שמחפש עבודה - רצוי שתשקיעו בחיפושים אינטנסיביים מספטמבר 2016.

נסיעות לחו"ל:

גם חו"ל מחכה לכם מספטמבר 2016 יותר מתמיד. צפויות נסיעות לארצות רחוקות ומעניינות. גם יעדים קרובים יפתחו אתכם לחויות מרגשות. התחילו לחפש דילים משתלמים והכינו את המזוודות.

לימודים:

2016 זו שנה חשובה ומאתגרת לסטודנטים ולמי שלומד בקורסי העשרה שונים. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים. אתם יכולים להצליח בלימודים רק עם התייחסות רצינית והשקעה. קחו אחריות על המחויבויות שלכם. התוצאות הטובות לא יאחרו לבוא והציונים ירקיעו לשמים. אבל אם לא תשקיעו, חבל על שכר הלימוד.

אהבה:

צפויה שנה מטלטלת לטוב או לרע לחיי האהבה והזוגיות שלכם. אתם משתנים ובעקבות זאת משתנים הצרכים שלכם בחיים הזוגיים. ההחלטות שתקבלו ישפיעו לטווח הרחוק. לפנויים זו עשויה שנה של מיסוד וכניסה למסגרת זוגית. לזוגות צפויים שינויים באופי הקשר. מודעות היא מילת המפתח בנושא.

לפנויים הזמן האופטימאלי שלכם למצוא אהבה, מספטמבר 2016 ובמיוחד בין התאריכים

31.8.16-23.9.16 הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו במיטבם. היכרויות עם אנשים מעניינים ואולי גם מעבר לים, יספקו לכם חוויות רומנטיות  מרגשות.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

ההופעה החיצונית חשובה לכם במיוחד כל השנה. ואין ספק שאתם מקפידים על טיפוח. עם זאת, הכי כדאי בין התאריכים 31.8.16-23.9.16. זה הזמן הכי מתאים בשבילכם לשיפור ההופעה החיצונית: תסרוקת אחרת, מלתחה משודרגת, טיפול קוסמטי או כל דבר אחר שישנה לכם את הופעה. (גם ניתוחים פלסטיים – אם צריך).

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה - 23.9-3.10

צפויה לכם שנה חשובה ומשמעותית במהלכה צפויים אירועים עוצמתיים ומכוננים. שני ליקויי מאורות ב - 28.9.15 וב – 23.3.2016 מתכתבים עם תקופה משמעותית ומאתגרת בשבילכם מתאריך הליקוי למשך כחצי שנה. נצלו את האינטואיציה, ההשראה והיצירתיות שיהיו אף הן ברקע, כדי לעבור את התקופה כי טוב שאפשר. עם זאת, מעברו של יופיטר כוכב השפע והמזל למאזניים בספטמבר 2016, יביא איתו אופטימיות והצלחה. יופיטר יהיה בשבילכם מספטמבר עד סוף השנה ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי 4.10-7.10

השנה נפתחת עם גישה יותר בוגרת ומציאותית בשל מעבר חשוב של סטורן למזל קשת. אתם מרגישים הרבה יותר בשלים להתמסד, לקבל אחריות, ולהיות יותר מאורגנים ומסודרים. למעשה, זו הגישה המנצחת בעבור רובכם. כדאי לכם לערוך חשבון נפש ביחס למקומכם בחיים עד כה ולהסיק מסקנות היכן שנדרש. השנה תסתיים בשבילכם עם אופטימיות והצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם מספטמבר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה –8.10-18.10

שנת 2015 הייתה שנה מרובת אירועים ומאתגרת בשביל רובכם. נראה שצברתם ניסיון חיים והביטחון העצמי שלכם עלה, והשנה תהיו יותר בשלים לערוך שינויים בחיים.

2016 אינה שנה קלה, אבל מאד משמעותית בשביל כולכם. לרובכם זו עדיין שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. בד"כ אינכם פוחדים מהפתעות ומשינויים שמאיימים על השגרה הידועה והמוכרת גם כשהיא לא ממש נוחה ונעימה. אתם רואים בזאת אתגר וטוב שכך. גם עתה כדאי לכם להתגבר על הפחד ולהיפתח לחויות חדשות ואולי אפילו מפתיעות. זו הזדמנות להכיר אנשים ומצבים שאף פעם לא העזת לחלום עליהם. מילות המפתח – גמישות, פתיחות לשינויים והעזה. זה לא אומר שאתם צריכים להפסיק להיות אחראים ומשקיענים, כי עדיין צפויות התמודדויות שידרשו מכם להוכיח רצינות ואחריות. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או לפירוק קשר בעייתי), או בלימודים, בקריירה או בחיי הבית והמשפחה. בכל מקרה חשוב מאד שתיקחו אחריות על כל מה שקורה, ותארגנו לכם את החיים קצת אחרת. אתם חסרי מנוחה ומייחלים לצאת מהשגרה. למי שעדיין לא העיז לשנות, זה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה.

טיפ! החודש שלכם להצלחה – דצמבר 2016. מעברו של יופיטר כוכב השפע והמזל באזור שלכם יעזור לכם  לערוך את השינויים הנדרשים ולשדרג את החיים אם תיקחו יוזמה ותקדמו את עצמכם. גם נסיעה לחו"ל תהיה אפשרית וכדאית.

ילידי 23.10 – 16.10

2016 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם.

עם זאת, כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לשינויים שיקרו כבר בשנים הקרובות. 

טיפ! מעברו של יופיטר כוכב השפע והמזל ישפיע גם עליכם מספטמבר 2016 וכדי שתנצלו תקופה קצרה זו לקידומכם. נסיעות לחו"ל, הרחבת המשפחה, זוגיות, זכיות בהגרלות וכל מה שתרצו לקדם, רק בזהירות. נצלו את ההשפעה ברת המזל  כדי ללכת הלאה למקום טוב יותר באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz