תחזית לשנת 2016

מזל בתולה 22.9-23.8

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

מזל והצלחה...

יופיטר, כוכב שמסמל ההצלחה ושפע עדיין משפיע עליכם בעיקר בחצי הראשון של השנה. ואם לדייק, עד ה – 9.9.16 אפשר לומר שזו עדיין השנה שלכם! ודאי חשתם בהזדמנויות שנקרו בדרככם בשנה החולפת. גם אם נראה לכם שהחיים לא תמיד כל כך נוחים, כדאי שתדעו שההצלחה בכל התחומים עדיין כאן ואתם רק צריכים להבחין בהזדמנות...

עם קצת השקעה מצידכם, תוכלו לעזור לו לעזור לכם. תינתן לכם ההזדמנות לשדרג כל תחום בחיים. רצוי שתפקחו עיניים שלא תפספסו את ההזדמנויות. רק בלי להגזים!

עם זאת,  2016 צפויה להיות  שנה של מגמות מנוגדות. שנה של פוטנציאל חיובי אך גם שנה של אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת. סטורן הצטרף למשחק בתפקיד הברקס בהצגה שלכם בעיקר של אלו שנולדו במחצית הראשונה של המזל. גם נפטון משפיע על חלקכם ויוצר חוסר בהירות ואנרגיה ירודה. ראו פירוט בתחזית האישית.

לימודים:

2016 זו שנה חשובה ומאתגרת לסטודנטים ולמי שלומד בקורסים שונים. הרחבת אופקים באמצעות נסיעות בארץ ובעולם, ולימודים במסגרות מחייבות או יותר פתוחות, יהיו אינטנסיביים מהרגיל וגם משמעותיים להתפתחותכם. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים.

נסיעות לחו"ל:

חו"ל מחכה לכם עד אוגוסט 2016 יותר מהרגיל. צפויות נסיעות מרגשות לארצות רחוקות ומעניינות הן במסגרת העבודה והן במסגרת פרטית או חברתית. גם יעדים קרובים ירחיבו לכם אופקים ויהיו מהנים וזמינים. התחילו לחפש דילים משתלמים והכינו את המזוודות.

עבודה וקריירה: 

השפעתו המטיבה של יופיטר תתבטא גם בקריירה. למי שמחפש עבודה - רצוי שתשקיעו בחיפושים אינטנסיביים במיוחד עד אוגוסט 2016  .

כספים:

צפויה שנה פיננסית מלאת התרחשויות חלקן מספקות חלקן מתסכלות. רצוי להיות עם היד על הדופק ולהימנע מספקולציות כלכליות. כדאי גם שתתייעצו עם מומחים פיננסיים שקולים ואחראים. ייתכנו הוצאות כבדות בשל רכישה משמעותית. נראה, שהיד שלכם תהיה יותר קלה וכרטיסי האשראי יעבדו יותר מתמיד.

פעולות שתעשו יניבו פירות ומקורות ההכנסה שלכם צפויים לגדול. תוכלו להרוויח כספים רבים יותר בדרך יותר קלה ונעימה, ויש מצב שזרעים כלכליים שיזרעו במהלך השנה, יוכיחו את עצמם בעתיד. גם תוכניות חיסכון זה רעיון טוב. אל תחששו לבקש העלאה במשכורת או לחפש עבודה יותר משתלמת. ייתכנו מקורות מימון חדשים או הגדלת ההכנסות מעבודתכם באופן משמעותי.

משפחה:

הפוקוס ב - 2016 יהיה  גם על התחום המשפחתי. החלטות משמעותיות בתחומים אלו התבררו כגורליות וחשובות גם לעתיד. לצד שמחות משפחתיות, אתם נדרשים להשקיע במשפחה. ייתכן שתחוו תסכול מבני המשפחה או שהם יזדקקו לעזרתכם בשל קשיים שהם עוברים או שהם קצת בודדים וזקוקים לחברה. גם אתם עצמכם לומדים דברים חדשים על ההורים, הילדים, וקרובי משפחה שלכם ולא תמיד קל לכם לקבל אותם כפי שהם. עם זאת, תוכלו השנה לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה והמורחבת אם רק תרצו ותשקיעו. אמנם יש לכם המון עיסוקים, אבל רצוי שתפנו זמן לבלוי זמן איכות עם המשפחה.  זה יעשה טוב ליחסים ביניכם גם בטווח הרחוק.

מגורים:
ב - 2016 נושא המגורים מעסיק אתכם בעיקר בגלל קשיים, אבל גם בגלל שינוי סדרי עדיפות. חלק מכם ישקול מעבר דירה ואחרים ירצו לעזוב את בית ההורים ולחפש פינה לעצמם. יהיה לכם די קשה להמשיך לגור כמו שאתם גרים. תרגישו שהגיע הזמן לשפר את  מקום המגורים שלכם. אל תתעצלו והשקיעו בעיצוב שעושה לכם נעים או שתשקלו מעבר דירה. זה לא חייב להיות יוקרתי ויקר, אלא שיהיה נוח ויענה על הצרכים שלכם. כדאי שתדעו, שקשיים בנושא המגורים שתטאטאו מתחת לשטיח יתבטאו בעוצמה רבה יותר בהמשך.

 אהבה וזוגיות: 

ניתן לומר שיהיו התפתחויות מעניינות בחיי האהבה עד אוגוסט 2016 . ביקורו של יופיטר במזל שלכם גם ישפר את היכולת שלכם למצוא זוגיות משמעותית ומספקת. עם זאת, מסוף פברואר ועד 5.4.16 ונוס והשמש מבקרות בבית הזוגיות שלכם, מה שאומר שגם בסוף החורף  תוכלו להתחמם עם זוגיות מנחמת. ובין התאריכים 6.8.16-30.8.16 ונוס תבקר במזל שלכם ותשדרג עוד יותר את חיי האהבה.

לזוגות - התאריכים הנ"ל טובים להתפייסות ושדרוג הקשר.

שדרוג ההופעה החיצונית:

אם אתם מתכננים להשקיע בטיפוח אפקטיבי או בשינוי תדמית, כדאי שתעשו זאת בין התאריכים 6.8.16-30.8.16. וזה כולל טיפולים קוסמטיים, שינוי תסרוקת ושדרוג המלתחה.

 

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה -  30.8 – 23.8

שנת 2016 עבור רובכם צפויה להיות שנה של הזדמנויות לקידום והצלחה. שנת 2015 הייתה בחלקה השני שנה פורייה עם פוטנציאל חיובי בעיקר ליצירתיים שביניכם. אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ולאלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים הייתה התפתחות והיו הצלחות. עם זאת, כושר השיפוט שלכם לא תמיד היה במיטבו. הרגישות הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, לקראת סוף 2015 המצב התברר לאשורו, ונאלצתם להתמודד גם עם מציאות מגבילה. בשבילכם כניסתו של סטורן למזל קשת, התכתבה עם ראיה יותר מפוכחת של המציאות ועם צורך לארגן ולסדר את החיים באופן יותר מעשי ואחראי.

עם זאת, יופיטר כוכב השפע והמזל ימשיך ללוות אתכם ולהשפיע מטובו עד תחילת ספטמבר 2016. נצלו את השפעתו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

ילידי ה – 31.8-5.9

שנת 2016 היא שנה מאתגרת ללא ספק. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. נראה, שבו בזמן תאלצו לגלות אחריות ואיפוק. סטורן כוכב הסדר והמשמעת, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר או תסטו מהדרך. אתם גם תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם בעבר. יידרש חשבון נפש רציני בנוגע לדרך שלכם בחיים. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. למרות שחשוב שתעשו סדר בכל דבר שמבולגן בחיים שלכם, נראה שתתקשו להיות ממוקדים ומפוקסים. עם זאת, בגלל תנאי הדרך המעורפלים  חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. יתכן שתדרשו לעבודה יותר תובענית. החיים יזמנו אתגרים ומסגרות חדשות. עבודה קשה היא חלק מהעניין. פנו פסקי זמן למנוחה ונסו ללמוד מהתקופה הזאת על עצמכם. היא מהווה רק חלק ממעגל החיים וזה קורה השנה.

חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים שעלולים לקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות סמים או אלכוהול עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. גם קיצורי דרך בתחומים העסקיים עלולים להיות מוטעים. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

לאורך השנה כולה תאלצו להתמודד עם מציאות מגבילה, מציאות כפי שהיא, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תגיעו לסוף השנה עם צורך לשלם מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. למרות שמצפה לכם תקופה יותר קשה היא תהיה גם מאוד חשובה.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הנפטונית/סטורנית הזו היא, ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

עם זאת, בחציה הראשון של 2016 צפויה גם מגמה מגמות מנוגדת. יופיטר כוכב השפע והמזל שמבקר במזל שלכם עד תחילת ספטמבר, מביא בכנפיו הזדמנויות לקידום בכל תחומי החיים לרבות, אהבה, זוגיות משמעותית, הרחבת המשפחה, שיפור הדיור, הצלחה בעבודה, למודים, נסיעות לחו"ל וכל תחום שתרצו לקדם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

השנה מסתיימת עם התפכחות וצורך להתמודד עם המציאות כפי שהיא, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תגיעו לסוף השנה עם צורך לשלם מחיר יקר עבור התנהלות לא אחראית.

טיפ! לילידי 31.8-5.9 צפויה שנה משמעותית בשל ליקוי מאורות שיתרחש סמוך ליום הולדתכם. אתם מצידכם, ובעזרת בכוכבים השתדלו לגרום לכך שהשנה תיזכר לטובה.

ילידי ה -  6.9-11.9

שנת 2016 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. אופטימיות מתחלפת בפסימיות ולהפך. שימו לב,

זו  שנה של אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת וצורך לערוך שינוי ביחס לדברים שאינם מתאימים יותר. רצוי שתערכו חשבון נפש ותשנו סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה. חשוב שתפעלו באופן אחראי וזהיר, כדי שתוכלו לעמוד בהצלחה באתגרי השנה. עבודה קשה תהיה חלק מהעניין. גישה רשלנית וחסרת אחריות תתכתב עם מצבים שתתקשו לעמוד בהם. אתם נאלצים להתבגר ורצוי שתקבלו זאת בהבנה. עם זאת, יש מקום לאופטימיות וצפויות הזדמנויות להתפתחות והצלחה בעזרתו של יופיטר כוכב השפע והמזל. גם הוא עובד בשבילכם עד תחילת ספטמבר 2016. נצלו את השפעתו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

ילידי ה -  12.9-18.9

2016 היא שנה של מגמות מנוגדות. עד סוף יוני המזל יעמוד לצידכם בשל ביקורו המבורך של יופיטר כוכב המסמל שפע במזל בתולה, אך גם תתכן פגיעה ותרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך 2016 יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה להתגבר, אך גם ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והמודעות תפעל לטובתכם בעתיד. זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

אצל חלק מכם פרק אחד בחיים מסתיים ומתחילה תקופה חדשה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם עד תחילת ספטמבר 2016. נצלו תקופה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו.  

טיפ! לרובכם צפויה שנה משמעותית בשל ליקוי מאורות שיתרחש סמוך ליום הולדתכם. אתם מצידכם, ובעזרת בכוכבים השתדלו לגרום לכך שהשנה תיזכר לטובה.

ילידי ה -  19.9-22.9

צפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר ובחציה הראשון – ברת מזל. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם. וב – 2016 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. יופיטר כוכב השפע והמזל שמבקר במזל בתולה, יהיה שם בשבילכם עד תחילת ספטמבר, וזה מתכתב עם הזדמנויות לקידום בכל תחומי החיים לרבות, אהבה, זוגיות משמעותית, הרחבת המשפחה, שיפור הדיור, הצלחה בעבודה, למודים וכל תחום שתרצו לקדם. נצלו זאת לטובתכם. זה הזמן שלכם רק אל תגזימו ואל תפתחו ציפיות יתר. יהיו לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם וגם אופטימיות לא תחסר. התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק. חשוב שלא תיקחו על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים לשאת ושתהיו מודעים ליכולות שלכם. גם תתכן נסיעה לחו"ל.

עם זאת, כדאי כבר השנה להכין את עצמכם לשנים הקרובות. נסו לפעול ביתר מודעות ולבדוק את מה הייתם רוצים להכניס לחייכם בהמשך הדרך, ומה רק מכביד על התנהלותכם.

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz