תחזית לשנת 2016

מזל עקרב 24.10-22.11

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

כספים: 

הנושא הכלכלי רגיש השנה וצפויה ההאטה בתחום הפיננסי. יתכן שלקחתם על עצמכם התחייבויות והלוואות לצורך רכישה משמעותית ואתם מרגישים שהכסף שעומד לרשותכם, בקושי מספיק לצרכים הכי בסיסיים, שלא לדבר על בזבוזים ופינוקים. יתכן גם שקשה לכם להתנהל עם מסגרת האשראי שעומדת לרשותכם ותתקשו לקבל אשראי מהבנקים או מקרוביכם שעזרו בעבר. כך או כך,  אין ברירה – אתם נאלצים להיות מודעים יותר למצב הכלכלי שלכם. ובנוסף, השנה נדרשת חשיבה לטווח הרחוק בנוגע לעתיד הכלכלי. לא מן הנמנע שזרעים כלכליים שיזרעו השנה, יוכיחו את עצמם בעתיד.

כדאי שתתייעצו עם יועצים פיננסיים.

חשוב שלא תתפתו להצעות לעשות כסף קל ומהיר, כי ההפסדים יהיו בלתי נמנעים. נסו לנקוט בגישה יותר זהירה.

חברות:

הפופולאריות שלכם במגמת עליה עד אוגוסט 2016. זו תקופה מאתגרת, משמעותית אך ברת מזל בכל מה שקשור לחברים. הם יהיו שם בשבילכם ויתמכו מתי שרק תצטרכו. יתכן גם, שמעגל החברים שלכם יתרחב ואתם תהיו מעורבים בפעילות חברתית שתגרום להמון סיפוק וכיף. חלק מכם ירצו לקחת חלק בפעילות חברתית רחבה ויהיו מעורבים בכל מה שקשור לכך.

אהבה:

זו אינה שנה רומנטית במיוחד, עם זאת, צפויות חוויות רומנטיות ובעיקר מ 23.9.16- עד 19.10.16 משבים רומנטיים צפויים אז כשוונוס תבקר במזל שלכם. 

אנרגיה ורגישות

השנה נפתחת כשאתם טעונים באנרגיה רבה בעיקר מ 3.1.16. מרס מבקר במזל שלכם לתקופה ארוכה מהרגיל בגלל מהלך נסיגתי. הוא יבקר במזל שלכם פעמיים. בין התאריכים 3.1.16-6.3.16 ושוב בין התאריכים 28.5.16-2.8.16 והאנרגיה שלכם תהיה אז בשיאה. חשוב לתעל את האנרגיה המרסיאלית באופן חיובי באמצעות פעילות לרבות פעילות גופנית. חפשו מכון כושר המתאים לצרכים שלכם. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד.

גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

תרשמו לעצמכם, הימים הכי מוצלחים בשבילכם להשקיע בעצמכם ובעקבות זאת להראות מעולה לקראת סוף השנה– בין התאריכים : 23.9.16-19.10.16 הכוונה לטיפולים קוסמטיים, שינוי תסרוקת וכד'.

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה 29.10– 23.10

החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. התגברתם על קשיים לא פשוטים והצלחתם לאט לאט להחזיר לעצמכם את האופטימיות. ב - 2016 אתם יותר בשלים ויודעים טוב יותר מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים. התובנות, הניסיון והאינטואיציה שהתחדדה יאפשרו לכם להתמודד עם החיים באופן יותר בוגר.

ילידי 30.10-4.11

החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. הן הביאו בעקבותיהן גישה שונה למציאות. חשוב לכם להבין מה הביא לשיעורים שעברתם, ומה ראוי לקחת להמשך הדרך. ב 2016  האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים ורגישים. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. כדאי גם, שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד לרקוד או לנגן.

ילידי  5.11-15.11

הקשיים שהתמודדתם איתם במהלך השנה החולפת מאחוריכם, האופטימיות חזרה וגם הזדמנויות לקידום והצלחה בפתח. שנת 2016 מביאה בכנפיה אנרגיה שמאפשרת לכם להתחדש ולהשתנות תוך מודעות למגבלות שלכם. השנה תינתן לכם הזדמנות לערוך שינויים להתקדם וליהנות מהתוצאה. החיים יספקו לכם תובנות שבד"כ אתם נוטים להתעלם מהם. תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים ואתם צומחים ומבינים את המתרחש בדרך אחרת, נכונה יותר ומועילה. יש לכם עתה יכולת להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. אתם מאפשרים ליצירתיות לתפוס מקום, והגישה שלכם כלפי הסביבה הופכת יותר טיפולית ועם יותר חמלה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה שם בשבילכם עד  אמצע אוגוסט 2016 רק אל תגזימו ואל תפתחו ציפיות יתר. בסך הכול, יהיו לכם אופטימיות ואנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם. תתכן נסיעה לחו"ל, קידום בעבודה או זוגיות חדשה. חשוב שלא תיקחו על עצמכם יותר ממה שאתם מסוגלים לשאת ושתהיו מודעים ליכולות שלכם.

ילידי ה –16.11-22.11

במהלך 2015 חשתם לא פעם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. נדרשתם לעמוד בדרישות שלא תמיד עלו בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה היה מתסכל. אם ערכתם חשבון נפש ושיניתם סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה, ופעלתם באופן אחראי וזהיר, אין ספק שעמדתם בהצלחה באתגרי השנה החולפת. שנת  2016 מביאה בכנפיה אופטימיות והקלה.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל, יהיה בשבילכם באוגוסט ובשבוע הראשון של ספטמבר 2016 . נצלו תקופה קצרצרה זו לקדם את מצבכם. נסיעות לחו"ל, הרחבת המשפחה, זוגיות, זכיות בהגרלות וכל מה שתרצו לקדם, רק בזהירות. נצלו את ההשפעה ברת המזל  כדי ללכת הלאה למקום טוב יותר באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz