תחזית לשנת 2016

מזל קשת 21.12 – 22.11

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אחריות וקשיים:

מעברו של סטורן (שבתאי) למזל קשת מדצמבר 2014 הביא עמו לשלוש שנים תחושה של כובד ואחריות מסוג חדש.
החיים הפכו יותר תובעניים ואפילו די קשים. רצוי שתיקחו את עצמכם בידיים ותעשו סדר בכל מה שמבולגן ולא מאורגן. (בינינו, סדר וגבולות זה לא הקטע שלכם). גם רצוי שתיקחו אחריות על מה שקורה סביב, ותסיקו את המסקנות הנדרשות.
אז ורק אז, למרות הקושי והעומס תגיעו להישגים משמעותיים ולטווח רחוק.

נדרש מכם חשבון נפש רציני בנוגע לדרך שלכם בחיים. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת הם שם המשחק. התארגנות ותכנון לצד שינוי סדרי עדיפות יהיו חיוניים גם ב - 2016.

זה יכול להיות במסגרת העבודה, הלימודים או הבית. אתם צריכים להראות שאפשר לסמוך עליכם. נראה, שתאלצו במהלך השנה לקבל החלטות חשובות ביחס לחיים שלכם. עם התכוננות נכונה וגישה רצינית ואחראית, תוכלו לעמוד בקשיים. מילות המפתח – כניסה למסגרת, מיקוד, השקעה ומעשיות.

עבודה וקריירה:

עד אוגוסט 2016 מצפה לכם תקופה ברת מזל ומשמעותית לקריירה שלכם לצד הכובד שסטורן הביא עם כניסתו למזל שלכם (ראו לעיל). הגדילו ראש והכוכבים מצידם יעזרו לכם במציאת עבודה או בשיפור התנאים בעבודה. למחפשי עבודה -  נסו להיעזר באנשים מקושרים כדי להתברג במעגל העבודה. שלחו קורות חיים בלי הפסקה עד שתתקבלו לעבודה מתאימה. אין ספק שהשנה צפויות לכם הזדמנויות להתפתחות והצלחה ואפילו לפרסום. המאמצים שתשקיעו יניבו תוצאות הרבה יותר בקלות.

חברות:

הפופולאריות שלכם במגמת עליה מספטמבר 2016. זו תקופה ברת מזל בכל מה שקשור לחברים. הם יהיו שם בשבילכם ויתמכו מתי שרק תצטרכו. יתכן גם, שמעגל החברים שלכם יתרחב ואתם תהיו מעורבים בפעילות חברתית שתגרום להמון סיפוק וכיף.

אהבה:

זו אינה שנה רומנטית במיוחד. עם זאת, אם אתם רוצים למצוא אהבה מרגשת, התאריכים הכי לוהטים הם: 25.5.16-20.6.16  ו – 19.10.16-13.11.16

אנרגיה ורגישות

מרס מבקר במזל שלכם לתקופה ארוכה מהרגיל בגלל מהלך נסיגתי. הוא יבקר במזל שלכם פעמיים. בין התאריכים 7.3.16-27.5.16 ושוב בין התאריכים  3.8.16-23.9.16 והאנרגיה שלכם תהיה בשיאה. חשוב לתעל את האנרגיה המרסיאלית באופן חיובי באמצעות פעילות לרבות פעילות גופנית. חפשו מכון כושר המתאים לצרכים שלכם. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד.

גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

אם אתם חולמים לעשות דיאטה בריאה ושגם תצליחו להוריד במשקל, השנה תצליחו לעשות זאת ללא קושי. יש לכם יותר משמעת עצמית ויכולת לדחות סיפוקים. ובנוסף,

רשמו לפניכם – 11.4.15-7.5.15  זה הזמן שלכם לשדרג את הלוק. טיפולים קוסמטיים, שינוי מלתחה ורכישת אביזרי יופי, יעשו בשבילכם את העבודה בגדול.

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה -  29.11 – 22.11

שנת 2015 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם. אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ולאלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, לקראת סוף 2015 המצב התברר לאשורו, ונאלצתם להתמודד עם מציאות מגבילה. בשבילכם כניסתו של סטורן למזל קשת, התכתבה עם ראיה יותר מפוכחת של המציאות ועם צורך לארגן ולסדר את החיים באופן יותר מעשי ואחראי. מעברו של סטורן במזל קשת אינו פוסח עליכם גם בשנת 2016  ותחושת המציאות לצד הצורך בחשבון נפש ושינוי סדרי עדיפות יהיו גם מנת חלקכם. (ראו את התחזית הכללית למזל קשת) נסו לפעול ביתר מודעות ולבדוק את מה הייתם רוצים להכניס לחייכם בהמשך הדרך, ומה רק מכביד על התנהלותכם. אצל חלק מכם פרק אחד בחיים מסתיים ומתחילה תקופה חדשה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם.

אם תתנהלו נכון, תוכלו ליהנות מהשפעתו המבורכת של יופיטר כוכב השפע והמזל בספטמבר ואוקטובר 2016 . נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה יהיה הזמן שלכם.

ילידי ה – 30.11-4.12

שנת 2016 היא שנה מאתגרת ללא ספק. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. נראה, שבו בזמן תאלצו לגלות אחריות ואיפוק. סטורן כוכב הסדר והמשמעת, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר או תסטו מהדרך. אתם גם תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם בעבר. יידרש חשבון נפש רציני בנוגע לדרך שלכם בחיים. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. למרות שחשוב שתעשו סדר בכל דבר שמבולגן בחיים שלכם, נראה שתתקשו להיות ממוקדים ומפוקסים. עם זאת, בגלל תנאי הדרך המעורפלים  חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. יתכן שתדרשו לעבודה יותר תובענית. החיים יזמנו אתגרים ומסגרות חדשות. עבודה קשה היא חלק מהעניין. פנו פסקי זמן למנוחה ונסו ללמוד מהתקופה הזאת על עצמכם. היא מהווה רק חלק ממעגל החיים וזה קורה השנה.

חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים שעלולים לקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות סמים או אלכוהול עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. גם קיצורי דרך בתחומים העסקיים עלולים להיות מוטעים. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

לאורך השנה כולה תאלצו להתמודד עם מציאות מגבילה, מציאות כפי שהיא, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תגיעו לסוף השנה עם צורך לשלם מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. למרות שמצפה לכם תקופה יותר קשה היא תהיה גם מאוד חשובה.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הנפטונית/סטורנית הזו היא, ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

למרות כל האמור, יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם מאמצע אוקטובר וגם במהלך נובמבר 2016 . נצלו תקופה קצרצרה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה -  5.12-9.12

שנת 2016 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. אופטימיות מתחלפת בפסימיות ולהפך. שימו לב,

זו  שנה של אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת וצורך לערוך שינוי ביחס לדברים שאינם מתאימים יותר. רצוי שתערכו חשבון נפש ותשנו סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה. חשוב שתפעלו באופן אחראי וזהיר, כדי שתוכלו לעמוד בהצלחה באתגרי השנה. עבודה קשה תהיה חלק מהעניין. גישה רשלנית וחסרת אחריות תתכתב עם מצבים שתתקשו לעמוד בהם. אתם נאלצים להתבגר ורצוי שתקבלו זאת בהבנה. עם זאת, יש מקום לאופטימיות וצפויות הזדמנויות להתפתחות והצלחה בעזרתו של יופיטר כוכב השפע והמזל. גם הוא עובד בשבילכם עד יוני 2016 וגם בחודש דצמבר. נצלו את השפעתו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

ילידי ה -  17.12- 10.12

2016 היא שנה של מגמות מנוגדות. עד סוף יוני המזל יעמוד לצידכם, אך גם תתכן פגיעה ותרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך 2016 יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה להתגבר, אך גם ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והמודעות תפעל לטובתכם בעתיד.

זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה. עם זאת, מעברו של סטורן במזל קשת אינו פוסח עליכם ותחושת המציאות לצד הצורך בחשבון נפש ושינוי סדרי עדיפות יהיו גם מנת חלקכם. (ראו את התחזית הכללית למזל קשת) נסו לפעול ביתר מודעות ולבדוק את מה הייתם רוצים להכניס לחייכם בהמשך הדרך, ומה רק מכביד על התנהלותכם. אצל חלק מכם פרק אחד בחיים מסתיים ומתחילה תקופה חדשה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם עד יולי 2016 וגם מאמצע אוקטובר עד אמצע נובמבר. נצלו תקופה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו.  

ילידי ה -  18.12-21.12

צפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר. ב – 2016 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. עם זאת, מעברו של סטורן במזל קשת אינו פוסח עליכם ותחושת המציאות לצד הצורך בחשבון נפש ושינוי סדרי עדיפות יהיו גם מנת חלקכם. (ראו את התחזית הכללית למזל קשת) נסו לפעול ביתר מודעות ולבדוק את מה הייתם רוצים להכניס לחייכם בהמשך הדרך, ומה רק מכביד על התנהלותכם.

יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם מאוגוסט עד השבוע הראשון של ספטמבר 2016. נצלו תקופה קצרצרה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו.  

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz