תחזית לשנת 2016

מזל גדי  20.1-22.12

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

נסיעות לחו"ל:

חו"ל מחכה לכם עד אוגוסט 2016. כבר בעיצומו של חורף צפויות נסיעות לארצות רחוקות ומעניינות. גם יעדים קרובים יפתחו אתכם לחויות מרגשות. התחילו לחפש דילים משתלמים והכינו את המזוודות.  כדאי להתחיל לתכנן נסיעה ליעד אקזוטי או יעד משמעותי כבר מעכשיו.  טיפ! נסיעה אל מעבר לים בכל השנה עשויה להיות גורלית וחשובה.

לימודים: 

שנת 2016 כולה מאתגרת וחשובה בכל הקשור ללימודים. התחלת לימודים השנה,  יכולה להיות גורלית לעתידכם. עד אוגוסט 2016 צפויה לכם הצלחה בלימודים בין אם אתם סטודנטים מן המניין, או כאלה שרואים בלימודים בכל גיל הזדמנות להעשרה אך גם לקידום בקריירה. בעת הזו, השקעה בלימודים תעזור מאוד לקדם  את הקריירה שלכם.  זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

סטודנטים לתואר ראשון ושני ואף תארים מתקדמים יסיימו את שנת הלימודים בהצלחה וגם תלמידי תיכון יזכו לציונים טובים מהממוצע.

עבודה וקריירה:

צפויה לכם שנה ברת מזל, משמעותית ומלאת אתגרים בקריירה מספטמבר 2016.  כגדיים טיפוסיים, אתם פורחים בתפקיד מאתגר שגורם להתרגשות בכל פעם שאתם מגיעים לעבודה. עבודה מלחיצה ותובענית לא מפחידה אתכם, דווקא עבודה משעממת מדי גורמת לכם לתסכול. למחפשי עבודה, נסו להיעזר באנשים מקושרים כדי להתברג במעגל העבודה. שלחו קורות חיים בלי הפסקה עד שתתקבלו לעבודה מתאימה. אין ספק שמאמצע השנה צפויות לכם הזדמנויות להתפתחות והצלחה ואפילו לפרסום. המאמצים שתשקיעו יניבו תוצאות הרבה יותר בקלות.

אם אתם שכירים – יש מצב לשיפור משמעותי בתנאי העבודה רק היו ערים ליחסים עם עמיתים ומנהלים. ובנוסף יתכנו קונפליקטים של בית – קריירה. העבודה האינטנסיבית עלולה להתנגש עם הצרכים המשפחתיים. עם זאת, זו שנה חשובה במיוחד לעתידכם המקצועי. מן הראוי שתשקלו את השאיפות בתחום הקריירה ברצינות. יתכן גם שתרצו לשנות כיוון.

זוגיות ואהבה : 

ברובה הגדול זו אינה שנה רומנטית במיוחד אך כבר לקראת סוף ינואר צפוי ביקור ונוס במזל שלכם, ולכך מצטרפות גם חגיגות היומולדת שמשפרות את האנרגיה וזה משפיע לטובה גם על הזוגיות. ואם תרצו תאריכים מדויקים – מ -24.1.16 עד 17.2.16 גם בקיץ בתאריכים  19.6.16-22.7.16 הזמן מתאים לפיוס ואהבה. לפנויים כדאי ליזום יציאה לדייטים או להיפתח לנושא, כי יש לכם חלון הזדמנויות לשדרג את חיי האהבה שלכם.

אנרגיה ורגישות

מרס מבקר במזל שלכם בין התאריכים 27.9.16-9.11.16 והאנרגיה שלכם תהיה אז בשיאה. חשוב לתעל את האנרגיה המרסיאלית באופן חיובי באמצעות פעילות לרבות פעילות גופנית. אל תתעצלו וחפשו מכון כושר המתאים לצרכים שלכם. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד. גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה – 22.12-29.12

התגברתם על קשיים לא פשוטים והצלחתם להחזיר לעצמכם את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. דווקא החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. ב 2016 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים.

יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בספטמבר ואוקטובר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. יש מצב לנסיעה לחו"ל, קידום בעבודה, הרחבת המשפחה, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה, זה הזמן שלכם. בחנו את מה שאתם רוצים לקדם בזהירות ונצלו את חלון ההזדמנויות לטובתכם.

ילידי ה 30.12-5.1

התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. דווקא החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. ב 2016 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים.

האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד לרקוד או לנגן.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם מאמצע אוקטובר עד סוף נובמבר 2016. נצלו את התקופה הקצרה להתקדם ולהצליח. הכוכבים יחייכו אליכם ודלתות יפתחו בפניכם. יש מצב לנסיעה לחו"ל, קידום בעבודה, הרחבת המשפחה לימודים...בחנו את מה שאתם רוצים לקדם בזהירות ונצלו את חלון ההזדמנויות לטובתכם.

ילידי ה – 6.1-16.1

שנת 2015 הייתה שנה מרובת אירועים ומאתגרת לרבים מכם. נראה שצברתם ניסיון חיים והשנה תהיו יותר בשלים לערוך שינויים בחיים.

2016 אינה שנה קלה, אבל מאד משמעותית בשבילכם. לרובכם זוהי שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. אין ספק שזו תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שאינם מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחייכם תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, כמו, התחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, בין אם זה במקום העבודה, בתחום העיסוק או במערכת יחסים מתסכלת, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. כדאי לכם להתגבר על הפחד ולהיפתח לחויות חדשות ואולי אפילו מפתיעות. הפחד לשנות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים,  ובסופו של דבר -  לתסכול אשר יביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. ניתנת לכם השנה הזדמנות  להכיר אנשים ומצבים שאף פעם לא העזת לחלום עליהם. מילות המפתח – גמישות, פתיחות לשינויים והעזה.

בכל מקרה חשוב מאד שתיקחו אחריות על כל מה שקורה, ותארגנו לכם את החיים קצת אחרת. תגלו גם במהלך השנה שאתם חסרי מנוחה ומייחלים לצאת מהשגרה. למי שעדיין לא העז לשנות, זה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה. ייתכן גם שתאלצו להתמודד עם לא מעט קשיים והגבלות בשל מאבקי כוח עם אנשים בסביבתכם הקרובה.

עם זאת, יופיטר כוכב השפע והמזל יעזור לכם להתמודד ולהצליח עד יולי 2016 ובנובמבר ודצמבר. נסיעות לחו"ל, הרחבת המשפחה, זוגיות, זכיות בהגרלות וכל מה שתרצו לקדם, רק בזהירות. נצלו את ההשפעה ברת המזל  כדי ללכת הלאה למקום טוב יותר באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

גישה רצינית, השקעה והתמקדות לצד אופטימיות והעזה יעזרו לכם לעבור את השינוי בהצלחה. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה.

ילידי ה –20.1 – 17.1                                                                             

2016 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית, סוערת ומשמעותית עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם באוגוסט ובשבוע הראשון של ספטמבר 2016. נצלו את התקופה הקצרה להתקדם ולהצליח. הכוכבים יחייכו אליכם ודלתות יפתחו בפניכם. יש מצב לנסיעה לחו"ל, קידום בעבודה, הרחבת המשפחה לימודים...בחנו את מה שאתם רוצים לקדם בזהירות ונצלו את חלון ההזדמנויות לטובתכם.

 

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz