תחזית לשנת 2016

מזל דלי 20.1-19.2

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

כספים: 

עד אוגוסט 2016 צפוי שיפור במצב הכלכלי. נראה, שיתקבלו כספים ממקורות בלתי צפויים כמו, זכייה בהגרלה, פיצויים או מתנות. אנשים בסביבתכם ישמחו לעזור לכם להרים פרויקטים חשובים כמו לימודים, קניית מכונית או מעבר דירה, וגם מנהל הבנק יבוא לקראתכם במתן אשראי או בהלוואות נוחות. עם זאת, עדיין קיים חוסר יציבות בתחום הפיננסי. נדרשת גישה אחראית וזהירה כדי שלא תפסידו. אתם עלולים להתפתות ולבזבז בלי חשבון גם כשזה ממש מיותר. דווקא עכשיו חשוב שתתחילו לחסוך, ואת כרטיסי האשראי השאירו בבית במידת האפשר. נסו לצאת ברווח עד אמצע הקיץ, עם התנהלות כלכלית קצת יותר מחושבת. יש מצב שזרעים כלכליים שיזרעו השנה, יוכיחו את עצמם בעתיד.

נסיעות לחו"ל:

חו"ל מחכה לכם מספטמבר 2016. צפויות נסיעות לארצות רחוקות ומעניינות. גם יעדים קרובים יפתחו אתכם לחויות מרגשות. התחילו לחפש דילים משתלמים והכינו את המזוודות.  כדאי להתחיל לתכנן נסיעה ליעד אקזוטי או יעד משמעותי כבר מעכשיו. 

לימודים: 

מספטמבר 2016 צפויה לכם הצלחה בלימודים בין אם אתם סטודנטים מן המניין, או כאלה שרואים בלימודים בכל גיל הזדמנות להעשרה אך גם לקידום בקריירה. בעת הזו, השקעה בלימודים תעזור מאוד לקדם  את הקריירה שלכם.  זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

חברויות:

ב - 2016 החברויות שלכם יעמדו עדיין למבחן. החברים הטובים שאספתם בתקופות שונות בחיים עסוקים בעניינים שלהם והריחוק ביניכם הולך וגדל. קשה לכם לקבל שירדתם אצלם למקום השני אחרי מה שעברתם יחד. ובכלל, הצרכים החברתיים שלכם משתנים. אבל יש גם אור בקצה המנהרה - חברים חדשים שתכירו, יהיו משמעותיים וילוו אתכם במשך שנים רבות. זה לא אומר כמובן, שאתם צריכים להפסיק להשקיע בחברויות הוותיקות.

אהבה וזוגיות:

זו אינה שנה רומנטית במיוחד אבל ונוס תבקר במזל שלכם פעמיים במהלך 2016 ותגביר את סיכוייכם למצוא אהבה או לשפר את חיי הזוגיות למי שיש אחת כזו. הזמן שלכם: בין התאריכים 18.2.16-13.3.16 ושוב בין התאריכים 7.12.16-3.1.17

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

רשמו לפניכם – בין התאריכים 18.2.16-13.3.16 ושוב בין התאריכים 7.12.16-3.1.17 זה הזמן שלכם לשדרג את הלוק. טיפולים קוסמטיים, שינוי מלתחה ורכישת אביזרי יופי, יעשו בשבילכם את העבודה בגדול.

אנרגיה ורגישות

השנה מסתיימת בעבורכם עם אנרגיה עודפת. בשל ביקור מרס במזל שלכם - וליתר דיוק בין התאריכים 10.11.16-20.12.16 - האנרגיה שלכם תהיה בשיאה. חשוב לתעל אותה באופן חיובי באמצעות פעילות לרבות פעילות גופנית. חפשו מכון כושר המתאים לצרכים שלכם. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד.

גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

ובנימה יותר אישית:

ילידי  20.1-31.1

הקשיים שהתמודדתם איתם במהלך השנה החולפת מאחוריכם, האופטימיות חזרה וגם הזדמנויות לקידום והצלחה ממש בפתח. ב - 2016 אתם יותר בשלים ויודעים טוב יותר מה הכי מתאים לכם. אתם גם הופכים יותר מאורגנים ומסודרים, ומרגישים נוח במסגרות שבעבר הרגשתם חנוקים שם. גם הגישה שלכם הופכת יותר בוגרת ומציאותית ואתם מרגישים הרבה יותר בשלים להתמסד ולקבל אחריות. ניתנת לכם ההזדמנות לשנות סדרי עדיפות. הזמן מתאים להיכנס למסגרות שמאפשרות חופש פעולה, הן בעבודה והן בחיים האישיים. זו שנה של התבגרות ורצינות מתוך בחירה. תרגישו בעצמכם שאתם מעוניינים להתמקד ולהיצמד לשגרה שעונה על הצרכים שלכם וההצלחה תגיע בהתאם.

השנה תסתיים בשבילכם עם אופטימיות והצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בנובמבר ודצמבר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי ה –6.2 –1.2 

השנה נפתחת עם גישה יותר בוגרת ומציאותית בשל מעבר חשוב של סטורן למזל קשת. אתם מרגישים הרבה יותר בשלים להתמסד, לקבל אחריות, ולהיות יותר מאורגנים ומסודרים. למעשה, זו הגישה המנצחת בעבור רובכם. כדאי לכם לערוך חשבון נפש ביחס למקומכם בחיים עד כה ולהסיק מסקנות היכן שנדרש. הזמן מתאים להיכנס למסגרות שמאפשרות חופש פעולה. מסגרות נוחות הן בעבודה והן בחיים האישיים. זו שנה של התבגרות ורצינות מתוך בחירה. תרגישו בעצמכם שאתם מעוניינים להתמקד ולהיצמד לשגרה שעונה על הצרכים שלכם וההצלחה תגיע בהתאם. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא כל כך במיטבו. שימו לב שלא להתפתות לקיצורי דרך ולבריחה מהמציאות.  חשוב שתשימו גבולות, שלא תיגררו ותושפעו מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, ואל תוותרו על השליטה בהחלטות שלכם. השנה תסתיים בשבילכם עם אופטימיות והצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם בנובמבר ודצמבר 2016 ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם. רק  שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם.

ילידי 7.2-14.2

במהלך 2015 חשתם לא פעם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. נדרשתם לעמוד בדרישות שלא תמיד עלו בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה היה מתסכל. שנת 2016 מביאה בכנפיה אנרגיה שמאפשרת לכם להתחדש ולהשתנות תוך מודעות למגבלות שלכם. תינתן לכם הזדמנות לערוך שינויים וליהנות מהתוצאה. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם.

תגלו גם במהלך השנה שאסימונים נופלים ואתם צומחים ומבינים את המתרחש בדרך אחרת, נכונה יותר ומועילה. יש לכם עתה יכולת להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות שלכם לתפוס מקום. נראה גם שהגישה שלכם כלפי הסביבה הופכת יותר טיפולית ועם יותר חמלה.

ילידי 15.2-19.2

2016 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם.

עם זאת, כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרי השנים הקרובות. 

 

 

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz