תחזית לשנת 2016

מזל דגים 20.3 – 20.2

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית  הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אהבה וזוגיות: 

2016 צפויה להיות בשבילכם שנה רומנטית, מרגשת, גורלית ומשמעותית. עד אוגוסט 2016 זו תקופה ברת מזל במיוחד. הסיכויים שלכם אז למצוא זוגיות משמעותית משתפרים בגדול. גם מיסוד של זוגיות קיימת אפשרית יותר מתמיד. זוגות יוכלו להעמיק את הקשר ופנויים כאמור, יוכלו למצוא את החצי השני שלהם.

ייתכנו היכרויות עם אנשים מעניינים ואולי גם מעבר לים. לפנויים, צפוי אביב מרגש בזכות ביקורה של ונוס במזל שלכם ב- 12.3.16-5.4.16.

עבודה וקריירה:

הקריירה הופכת משמעותית בעבורכם ב 2016 עם זאת, העבודה והמחויבויות הכרוכות בה יהיו תובעניות מבעבר. גם קצב ההתקדמות שלכם יהיה יותר איטי, אך תוכלו לבסס את עצמכם במקום גבוה יותר אם תשקיעו ותגלו אחריות. זו שנה חשובה לקריירה שלכם ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות. הבשורה הטובה – זה ישתלם! אם אתם מחפשים עבודה, כי אינכם מועסקים, או כי אתם רוצים להתפתח במקום יותר מעניין שתרגישו מחוברים אליו רגשית, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים.

כספים: 

מספטמבר 2016 צפוי שיפור במצבכם הכלכלי. יהיה לכם יותר "מזל" בכל הקשור לכספים. נראה, שתקבלו כספים ממקורות בלתי צפויים כמו, זכייה בהגרלה, פיצויים או מתנות. אפשרי אפילו שאראלה תתקשר ממפעל הפיס ותבשר על זכייה (למי שיש כרטיס כמובן). עם זאת, שימו לב שלא להסתבך עם הלוואות בשוק האפור. נסו להתיידד עם מנהל הבנק כדי שלא תחוו תסכולים וחסימת חשבון. הרבה אקשן צפוי בתחום הכלכלי, ולא תמיד חיובי.

אנשים בסביבתכם ישמחו לעזור לכם להרים פרויקטים חשובים כמו לימודים, קניית מכונית או מעבר דירה, וגם מנהל הבנק יבוא לקראתכם במתן אשראי או בהלוואות נוחות. עם זאת, עדיין קיים חוסר יציבות שקשור לכספים שלכם. נדרשת גישה אחראית וזהירה כדי שלא תפסידו. אתם עלולים להתפתות ולבזבז בלי חשבון גם כשזה ממש מיותר. דווקא עכשיו חשוב שתתחילו לחסוך, ואת כרטיסי האשראי השאירו בבית במידת האפשר.

שדרוג ההופעה החיצונית:

אם אתם מתכננים להשקיע בטיפוח אפקטיבי או בשינוי תדמית, כדאי שתעשו זאת

ב- 12.3.16-5.4.16 טיפולים קוסמטיים, שינוי מלתחה ורכישת אביזרי יופי, יעשו בשבילכם את העבודה בגדול.

אנרגיה:  

השנה מסתיימת כשאתם מלאי מרץ וטעונים באנרגיה טובה. נצלו זאת מ 20.12.16. הזמן יתאים להירשם לחדר כושר או להשקיע בספורט אתגרי. חוץ מזה, למרות שיש לכם עניינים חשובים יותר לעסוק בהם, יש לכם אישור מיוחד להוציא את האנרגיה העודפת גם בין הסדינים. אנרגיה מודחקת עלולה להתבטא במתחים וכעסים.

בתקופה האמורה כדאי גם להיות פעילים בקידום פרויקטים בעבודה.

ובנימה יותר אישית:

ילידי ה -  26.2 – 19.2

שנת2015 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם. אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ולאלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, לקראת סוף 2015 המצב התברר לאשורו, ונאלצתם להתמודד עם מציאות מגבילה. בשבילכם כניסתו של סטורן למזל קשת, התכתבה עם ראיה יותר מפוכחת של המציאות ועם צורך לארגן ולסדר את החיים באופן יותר מעשי ואחראי.

ילידי ה – 27.3-3.3

שנת 2016 היא שנה מאתגרת ללא ספק. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. נראה, שבו בזמן תאלצו לגלות אחריות ואיפוק. סטורן כוכב הסדר והמשמעת, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר או תסטו מהדרך. אתם גם תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם בעבר. יידרש חשבון נפש רציני בנוגע לדרך שלכם בחיים. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. למרות שחשוב שתעשו סדר בכל דבר שמבולגן בחיים שלכם, נראה שתתקשו להיות ממוקדים ומפוקסים. עם זאת, בגלל תנאי הדרך המעורפלים  חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. יתכן שתדרשו לעבודה יותר תובענית. החיים יזמנו אתגרים ומסגרות חדשות. עבודה קשה היא חלק מהעניין. פנו פסקי זמן למנוחה ונסו ללמוד מהתקופה הזאת על עצמכם. היא מהווה רק חלק ממעגל החיים וזה קורה השנה.

חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים שעלולים לקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות סמים או אלכוהול עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. גם קיצורי דרך בתחומים העסקיים עלולים להיות מוטעים. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

לאורך השנה כולה תאלצו להתמודד עם מציאות מגבילה, מציאות כפי שהיא, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תגיעו לסוף השנה עם צורך לשלם מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. למרות שמצפה לכם תקופה יותר קשה היא תהיה גם מאוד חשובה.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הנפטונית/סטורנית הזו היא, ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

ילידי ה -  4.3-8.3

שנת 2016 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. אופטימיות מתחלפת בפסימיות ולהפך. שימו לב,

זו  שנה של אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת וצורך לערוך שינוי ביחס לדברים שאינם מתאימים יותר. רצוי שתערכו חשבון נפש ותשנו סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה. חשוב שתפעלו באופן אחראי וזהיר, כדי שתוכלו לעמוד בהצלחה באתגרי השנה. עבודה קשה תהיה חלק מהעניין. גישה רשלנית וחסרת אחריות תתכתב עם מצבים שתתקשו לעמוד בהם. אתם נאלצים להתבגר ורצוי שתקבלו זאת בהבנה. עם זאת, יש מקום לאופטימיות וצפויות הזדמנויות להתפתחות והצלחה בעזרתו של יופיטר כוכב השפע והמזל. גם הוא עובד בשבילכם עד יוני 2016 וגם בחודש דצמבר. נצלו את השפעתו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

 

ילידי ה -  16.3- 9.3

2016 היא שנה של מגמות מנוגדות. עד סוף יוני המזל יעמוד לצידכם, אך גם תתכן פגיעה ותרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך 2016 יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה להתגבר, אך גם ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והמודעות תפעל לטובתכם בעתיד. זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

אצל חלק מכם פרק אחד בחיים מסתיים ומתחילה תקופה חדשה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם.

טיפ! יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם עד יולי 2016 וגם מאמצע אוקטובר עד אמצע נובמבר. נצלו תקופה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו.  

טיפ! לרובכם צפויה שנה משמעותית בשל ליקוי מאורות שיתרחש סמוך ליום הולדתכם. אתם מצידכם, ובעזרת בכוכבים השתדלו לגרום לכך שהשנה תיזכר לטובה.

ילידי ה -  20.3- 17.3

צפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם

וב – 2016 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. עם זאת, כדאי כבר השנה להכין את עצמכם לשנים הקרובות. נסו לפעול ביתר מודעות ולבדוק את מה הייתם רוצים להכניס לחייכם בהמשך הדרך, ומה רק מכביד על התנהלותכם.

יופיטר כוכב השפע והמזל יהיה בשבילכם ויעזור לכם לשדרג את החיים ולהתקדם מאוגוסט עד השבוע הראשון של ספטמבר 2016. נצלו תקופה קצרצרה זו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, זה הזמן שלכם רק אל תגזימו.  

 

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz