מזל מאזניים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

שניהם יותר מדי שונים, בטמפרמנט, בגישה לחיים ובהתנהגות. הטלה אנרגטי, קולני החלטי, חסר סבלנות וחסר טאקט, ואילו המאזניים עדין, הססן מנומס, ופשרן. נדרשת השקעה רבה.

שור

שניהם נהנתנים ואוהבים את החיים הטובים אבל הסגנון שלהם שונה. השור מעשי, רכושני ואוהב שיגרה. ואילו המאזניים פלרטטן וזקוק לגיוון. הרבה כאבי לב...

תאומים

שניהם קלילים, אוהבי שיחה ופלרטטנים. הם ייהנו לצאת לבלות עד השעות הקטנות ולפטפט על כל נושא שבעולם. יש פוטנציאל לקשר מהנה.

סרטן

הסרטן קשור לביתו ובעיקר לאמו והוא שם את הדגש על המשפחתיות ואילו אצל המאזניים – הזוגיות במקום הראשון. הסרטן רגיש ונוטה למצבי רוח. ואילו המאזניים שכלתני וזקוק לחופש ביחסים. הקשר עלול להיות די מחניק...

אריה

שניהם נהנתנים ואוהבים לבלות ולחיות טוב. האריה ילהיב את המאזניים, והמאזניים יעשה הכל כדי לרצות אותו. הקשר יהיה מצוין אם המאזניים יאפשר לאריה "למלוך" ויהיה נאמן לו.

בתולה

הסגנון שלהם לגמרי שונה. הבתולה ביישן, חרוץ ואוהב שיגרה ואילו המאזניים נהנתן, די עצלן ואוהב לצאת ולבלות. הבתולה ביקורתי ומעשי ואילו המאזניים רומנטיקן ואידיאליסט. לא מומלץ.

מאזניים

שניהם נהנתנים וזקוקים לרומנטיקה ולחיי שיתוף. הם יעשו הכל כדי להקסים אחד את השני. הבעיה תהיה כשיצטרכו לקבל החלטות מהירות. האנרגיות הדומות והראש הפתוח בהחלט יעזרו להנאה מהקשר.

עקרב

בעוד העקרב מעריך עוצמה וכוח, המאזניים עדין ושוחר שלום.  בעוד המאזניים הרומנטי יעדיף להסתכל לעקרב בעיניים, העקרב ירצה הרבה יותר...קשר בעייתי כי המאזניים יצטרך כל הזמן לוותר.

קשת

הקשת אופטימי, סקרן, מלא התלהבות, זקוק לחופש, תנועה וריגושים. הוא "בלגניסט" ומחוספס, בעוד המאזניים נוטה להקפיד על אסתטיקה ונימוסים. בכל זאת הם יאפשרו אחד לשני חופש, וגם אם האחד יפלרטט קצת לא יעשו מזה עניין. קשר מגניב.

גדי

הגדי שאפתן, יוזם, מעשי וחרוץ, בעוד המאזניים  נהנתן ולא אוהב "להתלכלך" בעבודה קשה מדי. המאזניים רומנטיקן ומאוהב באהבה והגדי מציאותי מדי ומתקשה להביע רגשות. קשר מתסכל.

דלי

אמנם הדלי אינו נוטה למעורבות רגשית עמוקה מדי, והמאזניים רומנטיקן בנשמתו, אבל שניהם חברותיים ומשתפי פעולה. הם אנשי תקשורת מלאי רעיונות יצירתיים, ובאמצעות שיחות נפש – יגשרו על הפערים. קשר בהחלט מומלץ.

דגים

אמנם שניהם רומנטיים ויצירתיים, אבל הסגנון שלהם לגמרי שונה. הדגים רגשן ופועל מהבטן ואילו המאזניים שכלתני ופועל מהראש. הדגים רגיש ותלותי בעוד המאזניים זקוק לחופש. קשר לא מוצלח במיוחד.

מזלות
תחזיות
התאמה זוגית
התאמה מינית לגבר
התאמה מינית לאשה
ייעוץ אסטרולוגי
מאמרים
עניין של מזל
   חדשות המרכז


נמשכת ההרשמה
לסדנאות
ול
קורסים מואצים
 חורף 2019
החלה ההרשמה
למתחילים מתקדמים קורס בוקר
בימי שני


חדש - אסטרו קואצ'ינג
בקרוב קורס אינטרנטי
ספרי החדש 
 
 עניין של מזל

שפת המזלות
אסטרולוגיה שימושית לצעירים

מתנה מקורית לכל אירוע
אסטרו שי

 
אלי

אסטרולוגיה | ייעוץ אסטרולוגי | קורס אסטרולוגיה


האתר ניראה במיטבו עם אינטרנט אקספלורר ברזולוציה 600x800 ומעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
Web Design by Eyal Eliraz